Звіт за результатами Стратегічної сесії у м. Городок, 17-18 жовтня 2020 р

19.10.2020
Posted in Новини
19.10.2020 ЦІСМА

Звіт за результатами Стратегічної сесії у м. Городок, 17-18 жовтня 2020 р

      

Звіт за результатами Стратегічної сесії у м. Городок

17-18 жовтня 2020 року відбулася робоча поїздка членів Громадської спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (далі –ЦІСМА) до м. Городок. Метою було проведення Стратегічної сесії з керівниками проектів «Школи природничого напряму «Городок» (далі – Школа) та зустрічі із зацікавленими у співпраці особами.

Слід зазначити, що в рамках основного проекту реалізується низка субпроектів, а саме: G-HUB; G-SCHOOL; G-CLUB та інші.

Робота першого дня була розділена на дві частини: спочатку було заслухано звіти керівників субпроектів, а потім, власне, була проведена Стратегічна сесія.

Менеджер субпроєкту «G-SCHOOL» Ольга Іваненко, яка представила методичний план навчання учнів у Школі, розповіла про очікувані результати від впровадження концепції розвитку учнівського потенціалу. Після обговорення учасниками, представлений план було схвалено. Головою ЦІСМА, доктором медичних наук Горбанем Андрієм Євгеновичем було запропоновано додати да плану кроки, спрямовані на розвиток Soft skills учнів та формування світоглядних цінностей.

Із презентацією субпроєкту «G-HUB» виступили менеджер проєкту Андрій Мутика та фахівець з навчання Аліна Барчишена . Вони поділилися своїм баченням концепції розвитку цього проєкту, який має на меті створення сприятливого середовища для залучення студентської молоді для  розвитку їх ідей і стартапів по напрямах медицина, фармакологія та біоінженерія. Слушні запитання щодо кінцевої мети проєкту та показників досягнення результату були поставлені Юлією Братчиковою, яка брала участь дистанційно, у якості супервізора.

Кандидат біологічних наук, доцент Ольга Параска, яка є керівником субпроєкту «G-HUB»,  презентувала напрями та можливості розвитку міжнародної роботи проєкту.

З короткою презентацією щодо можливостей використання створеного ЦІСМОю лендінгу startup.uptofuture.org виступила Олена Труш — консультант з інформаційної політики ЦІСМА. Вона розповіла про мету створення цього ресурсу та ефективність його використання задля збору заявок на підтримку ідей та стартап-проектів. Через простоту та інтуїтивний інтерфейс використання запропонованого інструментарію було підтримано присутніми .

Також в першій частині роботи виступив Петро Антонович Кривий — проектний керівник «G-CLUB» (Клуб Сергія Виноградського). Він коротко розповів про заходи, що були проведені в рамках Клубу Сергія Виноградського, та поділився планами щодо подальшого розвитку проекту.

Після перерви було продовжено роботу у форматі Стратегічної сесії. Керівникам субпроектів було запропоновано підготувати відповіді на три запитання, що стосувалися мети, термінів досягнення визначених цілей та визначення KPI у роботі проектів.

Окрім того, в результаті Стратегічної сесії було заплановано подальші кроки з розробки бізнес-моделі, комунікаційної стратегії, планування маркетингових заходів тощо для кожного з субпроектів.

Наступний день був присвячений культурній програмі, що передбачала відвідування Православної церкви України у м. Городок та Синагоги у м. Сатанів, що стало додатковим внеском в знання учасників проєкту про Городоччину як славетний та багатий на історично-культурну спадщину край.

Scroll Up