Жінка – успішний науковець і багатогранна особистість з активною життєвою позицією

19.11.2018
Posted in Події
19.11.2018 ЦІСМА

Жінка – успішний науковець і багатогранна особистість з активною життєвою позицією

Раді запросити Вас на третю зустріч навчально-просвітницького циклу “Від ідеї – до дії” (“From Idea – to Action”), який спрямований на формування умов вільного спілкування та взаємодії молодих науковців, набуття ними знань, умінь і навичок сучасного науковця та менеджера наукових розробок (проектів) у галузі охорони здоров’я та фармацевтики.

Мета зустрічі – надання можливості активним молодим науковцям надихнутися спілкуванням із жінками-особистостями з активною життєвою позицією, лідерами думок, менеджерами та інноваторами у сфері охорони здоров’я.

📌Тема зустрічі: «Жінка – успішний науковець і багатогранна особистість з активною життєвою позицією».

Коли? – 21 листопада,18:00-21:00.

Де? – Корпорація “Юрія-Фарм” (Центральний офіс), м. Київ, вул. Народного Ополчення, 19.

📌Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/rjKVbO0zqsuuatGO2

Учасники дискусії:

📌Ольга Вадимівна Богомолець — професор, Голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, доктор медичних наук, доктор філософії, Заслужений лікар Унраїни. Є нащадком давнього аристократичного роду Богомольців. Вона досягнула в медицині найвищих висот, навчалася в США. Окрім медичної отримала ще і вищу освіту з психології, створила одну з перших приватних клінік лазерної медицини в Україні. Крім цього є авторкою понад 70 наукових праць і 14 патентів на винаходи у сфері дерматології.
Вона є засновником соціальних проектів “День меланоми” (спрямований на подолання високої смертності від небезпечних родимок і раків), “Люди допомагають людям” (громадська платформа прямої адресної допомоги родинам загиблих Небесної сотні та учасників АТО/ООС), а також є засновницею історико-культурного комплексу “Замок-музей Радомисль” з унікальною колекцією домашніх ікон, міжнародного фестивалю “Музика Шопена просто неба” та всеукраїнського етно-фешн-шоу “Аристократична Україна”. Після подій під час Революції Гідності, коли на її руках помирали поранені – стала кандидатом у Президенти та зайшла у велику політику боротися проти насилля, за справедливе, здорове та гідне життя українців.

📌Ольга Анатоліївна Голубовська — д.м.н., професор, Заслужений лікар України, український інфекціоніст, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Автор понад 200 наукових робіт, з них – 3 підручників, 5 навчальних посібників, 18 навчально-методичних статей та тез. Власниця 10 патентів.

📌Харченко Наталя – завідувач кафедри, член-кореспондент НАМН України, професор, доктор медичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України. Н.В.Харченко є засновником в Україні наукового напрямку – клінічна дієтологія. Під керівництвом Наталі В’ячеславівни в Україні започатковано проведення Міжнародних конгресів «День здорового травлення», які проходять в більшості країн під патронатом Всесвітньої гастроентерологічної асоціації, а також 20 років успішно працює Національна Школа гастроентерологів, гепатологів України, яка щорічно приймає на своїх сесіях понад 1000 лікарів різних спеціальностей.
Н.В.Харченко є автором понад 450 наукових робіт, серед яких монографії, посібники, підручники «Дієтологія» (2011), (2012), «Гастроентерологія» (2007), «Гастроентерологія» у ІІ томах (2016-2017рр.) та ін.
Наталя Харченко є лідером Української Гастроентерологічної Асоціації, членом Всесвітніх та Об’єднаних Європейських асоціацій.

📌Модератор зустрічі: Наталія Вікторівна Сопіт – українська телеведуча, автор і ведуча циклу документальних фільмів «Гра долі», ведуча випусків погоди на каналі «Інтер», ТРК «ЕРА» на Першому національному каналі України, ведуча каналів «Еспрессо», «5 канал», «112 Україна».

Вхід вільний! Кількість місць обмежена‼️

Фото з минулої зустрічі: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2168085530100918&type=1&l=e9267aa178
Відео з минулої зустрічі: https://www.youtube.com/watch?v=FA4KbkkQdn4&t=2s

Приєднуйтеся до нас у Телеграм https://t.me/uptofuture та Інстаграм instagram.com/uptofuture1/!

Будемо раді Вас бачити! Творімо інновації в здоров’я!
#uptofuture#innovation #медицина

Схожі статті:

Scroll Up