Всеукраїнський фестиваль інновацій від Міністерства освіти і науки України

28.08.2018
Posted in Новини
28.08.2018 ЦІСМА

Всеукраїнський фестиваль інновацій від Міністерства освіти і науки України

16 травня на Всеукраїнському фестивалі інновацій від Міністерство освіти і науки України Голова Спілки «Центр інновацій «Сходи в майбутнє» — Ігор Найда був одним із членів журі. У категорії «Економічно спрямовані інновації» переможцем стала команда Вінницького національного аграрного університету з проектом «Розробка вібраційного млина для механоактивації сипкого матеріалу». Ми взяли інтерв’ю в представників команди та дізналися їх секрет успіху 😉

1. Чому Ви вирішили створити цей проект?
Наш проект спрямований на мінімізацію питомих витрат енергії при реалізації процесу подрібнення.
Стартап-проект виник після того, як під час проведення міжнародної наукової конференції, при проведенні огляду виставки наукових робіт студентів, аспірантів і молодих науковців ВНАУ, значна частина з наукових установ та бізнес-структур звернули увагу на наш «універсальний» вібромлин.
Наша мета одна – залучити якомога більше людей задля підтримки молоді, впровадження інноваційних ідей та реалізації стартап-проектів, щоб молодь, яка прагне працювати в Україні не експортувала свої знання за кордон, а впроваджувала їх тут, у себе вдома.

2. Яка запорука успіху Вашої команди?
Можемо впевнено сказати, що для нас це підтримка багатотисячної родини Вінницький національний аграрний університет – ВНАУ, яка здатна повести за собою країну. Це наша спільна перемога!
Ключем до успіху нашої команди є поєднання амбітної молодості та надпотужного досвіду.
Наш колектив має у своєму складі креативних студентів та молодих науковців, що, незважаючи на свій молодий вік, встигли побувати та перейняти досвід на виробничих та наукових стажуваннях у країнах-флагманах інноваційного виробництва та сучасних енергоощадних технологій – США, країнах ЄС.

3. На якому етапі знаходиться Ваш проект сьогодні?
Зараз наша команда готується до участі в Innovation market, Ukrainian Israeli Innovation Summit 2018 та представлення свого проекту на International Startup University Battle у Копенгагені. Ми адаптуємося до тих вимог, які ставлять перед нами організатори і впровадження своїх ідей в життя та готуємось до представлення проекту на міжнародній арені, де ми плануємо знайти ще більше людей, зацікавлених в інноваціях та в підвищенні виробничих потужностей власних підприємств.
Дякуємо команді Громадської Спілки «Центр інновацій» «Сходи в майбутнє», в особі Ігоря Найди та директору ТОВ Novation. Development. Leadership Сергію Донцову за підтримку участі двох учасників для представлення нашого стартап-проекту «Розробка вібраційного млина для механоактивації сипкого матеріалу» International Startup University Battle у Копенгагені.

4. Які Ваші очікування від змагань на міжнародній арені?
International Startup University Battle для нас – це, в першу чергу, це пошук іноземних інвесторів та нові можливості. Відчуваємо відповідальність перед колегами та організаторами за майбутнє нашого проекту та України. Сподіваємось, що майбутні наукові здобутки ВНАУ будуть гідним внеском у соціально-економічний розвиток України. Наука потрібна народу.
Основне очікування від змагання це перемога, яка стане ще одним кроком на шляху впровадження універсального вібраційного млина на виробництвах по всьому світі, адже мети досягає той, хто її прагне!
#uptofuture #innovation

Scroll Up