Вітаємо з Днем Незалежності України!

24.08.2019
Posted in Новини
24.08.2019 ЦІСМА

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Дорогі друзі, вітаємо вас з 28-ою річницею Незалежності України!
Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність кожного з нас перед власним сумлінням й родиною. Саме від нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші наступні покоління.

Ми усвідомлюємо, що перед нашою країною та її громадянами стоять складні й величні завдання.
Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності та в об’єднанні зусиль мільйонів громадян в єдиному прагненні.

Команда «Центру інновацій «СХОДИ В МАЙБУТНЄ» злагоджено працює над складною справою пошуку та просуванню інновацій в охороні здоров’я, фармацевтиці та біотехнологіях. Ми розуміємо, що перехід до інноваційного розвитку економіки — найхарактерніша прикмета сучасного етапу в розвинутих країнах. Реалізація економічних цілей суспільства пов’язана з інноваційним типом розвитку, в основі якого закладений безперервний і цілеспрямований процес пошуку нових науково-дослідних розробок та новітніх технологій, реалізації нововведень, що дають змогу не лише підвищити ефективність суспільного виробництва, а й принципово змінити способи його розвитку. І лише завдяки об’єднанню зусиль разом з вами, друзі, ми зробимо значний вклад у розвиток нашої країни.
Зі святом вас!

Scroll Up