В Укрінформі відбувся захист проектів учасників Школи комунікацій

16.04.2019
Posted in Новини
16.04.2019 vede_dev

В Укрінформі відбувся захист проектів учасників Школи комунікацій

В суботу, 6 квітня, в прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» відбувся захист комунікаційних проектів учасників Школи комунікацій у сфері охорони здоров’я.

Представлення проектів учасників було заключною зустріччю курсу Школи комунікацій. Всього було захищено 13 проектів слухачів Школи. Частина проектів учасників перебувають на етапі планування, а деякі вже активно реалізовуються.

Серед проектів випускників Школи: Кардіошкола, яка вже зібрала більше 7 тисяч лайків на сторінці у Facebook (проект Олени Сопко), Школа клінічного мікробіолога (проект Галини Філоненко), навчальна платформа BreakAwayLearning (проект Анастасії Біляєвої), медична студія Dr.Liyka (проект Віолетти Лійки), та багато інших.

Серед членів журі захисту були присутні Голова громадської спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» Ігор Найда та Голова Української Асоціації сімейної медицини Костянтин Надутий.

«Зараз напрямок охорони здоров’я це не лише відносини “лікар та пацієнт”, це багато всього іншого, тому ми будемо продовжувати розвивати проект Школи комунікацій у сфері охорони здоров’я», — сказав Ігор Найда.

Детальніше дізнатися про захист учасників можна у записі трансляції від Укрінформ.

Школа комунікацій у сфері охорони здоров’я — освітній некомерційний проект, головним завданням якого є покращення комунікацій у галузі. Ми орієнтовані на медиків, фармацевтів, науковців, які зацікавлені навчатися краще доносити свій професійний досвід до аудиторії, а також для спеціалістів з комунікацій, які прагнуть поглибити свої знання у сфері охорони здоров’я.

Курс лекцій розпочався в листопаді 2018 року та завершився 6 квітня захистами проектів учасників.

Школа комунікацій у сфері охорони здоров’я організовується за підтримки Громадської спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє», фармацевтичної Корпорації «Юрія-Фарм», національного інформаційного агентства «Укрінформ». Детальніше про Школу можна дізнатися на нашому сайті  http://shody.media або на сторінці Школи у Facebook.

Контакти:

Олександра Азархіна, авторка курсу

E-mail: alexandra.azarkhina@gmail.com

Тел: +380951409424

Scroll Up