Україна представила інноваційні розробки на біотехнологічній виставці “BIO 2019”

19.06.2019
Posted in Новини
19.06.2019 ЦІСМА

Україна представила інноваційні розробки на біотехнологічній виставці “BIO 2019”

Україна представила інноваційні розробки на найбільшій біотехнологічній виставці Північної Америки “BIO 2019” у м.Філадельфії (США), участь у котрій взяли понад 4 000 організацій з усього світу.

Біотех ініціатива Фундації «Україна-США» спільно з «Центром інновацій «Сходи в Майбутнє», у складі Ігора Найди, Ольги Кучер та Андрія Мірошниченка, представили інноваційні проекти та розробки українських вчених на найбільшій біотехнологічній виставці Північної Америки “BIO 2019” у Філадельфії (США) з 3 по 6 червня 2019 року.

Україну було представлено вже вдруге з-поміж  восьми тисяч делегатів з понад 60-ти країн світу.

Найбільший біотехнологічний конвент Північної Америки був представлений контрактними організаціями, біотехнологічними та фармацевтичними підприємствами, провідними дослідницькими університетами, центрами трансферу технологій та урядовими організаціями.

Щорічно науковці, менеджери інновацій та інвестори з’їжджаються для представлення проектів, пошуку партнерів та обміну успішними практиками трансферу технологій від учених до провідних гравців галузі.

Біотех ініціатива Фундації «Україна-США» та «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» спільними зусиллями зорганізували стенд, де представили Україну як активного учасника інноваційних процесів. Також відбулися індивідуальні перемовини з перспективними партнерами із різних куточків світу, зокрема: США, Японії, Чілі, Тайланду, Литви, Голландії, Чехії та інших. Під час перемовин були представлені більше 20 проектів українських науковців та фармацевтичних підприємств.

У перший день роботи відкритого майданчику український стенд прийшли підтримати представники посольства України в США – пан посол Валерій Чалий та інші делегати.

5 червня під час представлення європейських інноваційних проектів, які хочуть вийти на ринок США, на стенді Horizon 2020, представники «Центру інновацій «Сходи в Майбутнє» провели презентацію 5-ти інноваційних розробок Корпорації «Юрія-Фарм» перед європейськими та американськими інвесторами та центрами трансферу технологій.

Українська делегація отримала низку ділових пропозицій щодо спільного розвитку трансферу технологій в Україні та Східній Європі й запрошення представити розробки українських вчених на виставці BIO-Europe та наступному біотех-конвенті у м.Сан-Дієго (США).

Дякуємо українським вченим, підприємцям та представникам діаспори за активну підтримку біотех сфери у нашій країні та запрошуємо до подальшої співпраці задля реального внеску в сферу охорони здоров’я у світі.

 

Scroll Up