ТИМ, ХТО ТВОРИТЬ ІННОВАЦІЇ!

22.10.2019
Posted in Новини
22.10.2019 ЦІСМА

ТИМ, ХТО ТВОРИТЬ ІННОВАЦІЇ!

Центр інновацій «Сходи в Майбутнє»  (ЦІСМА) запрошує вас долучитися до анкетування, що допоможе актуалізувати компетенції біотехнолога-науковця у сфері охорони здоров’я та фармацевтики. Ваші відповіді сприятимуть розробленню пропозицій з удосконалення програм підготовки вітчизняних вчених-біотехнологів.  

       Питання анкети стосуються трьох значущих груп компетенцій, а саме: соціально-комунікативних (soft skills), професійних або технічних/технологічних (hard skills) та цифрових (digital skills); 

За допомогою отриманої інформації ми зможемо краще сформувати пропозиції органам влади з метою привертання уваги до важливості розвитку наукової складової напряму «Біотехнологія» та покращення підготовки науковців-біотехнологів відповідно до потреб української науки й вимог ринку праці найближчого майбутнього.   

Анкетування триватиме до 11 листопада 2019 р. 

Анкета розміщена за посиланням:  https://forms.gle/Wpgff3kLVnfstNEC6

 Долучайтесь до анкетування!  

Взявши участь у анкетуванніВи отримаєте на електронну пошту відео, що надихає на створення інновацій! 

Прим. У Додатках 1 та 2 викладено тлумачення понять «компетенція» і «компетентність» у сучасному ринку праці, а також шкала визначення рівня володіння компетенцією. Ознайомтеся з ними перед тим, як відповідати на питання анкети.  

Інформ_лист_компетенції

Додаток 1_Обгрунтування_вимог_і_понять

Додаток 2_Рівні_компетентності

Scroll Up