ЦІСМА: МІСІЯ і БАЧЕННЯ НАПОВНЮЮТЬСЯ ЗМІСТОМ!

23.12.2019
Posted in Новини
23.12.2019 ЦІСМА

ЦІСМА: МІСІЯ і БАЧЕННЯ НАПОВНЮЮТЬСЯ ЗМІСТОМ!

РАЗОМ з ПАРТНЕРАМИ КРОКУЄМО у МАЙБУТНЄ!

20 грудня в офісі Корпорації «Юрія-Фарм» відбулася подія, котра усіма її учасниками визнана вкрай важливим кроком з поглиблення співпраці Центру інновацій «Сходи в Майбутнє» та партнерів на шляху формування ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОСИСТЕМИ за напрямами «Медицина», «Фармація», «Біотехнологія».

Представники еліти науки з Національної академії медичних наук України, Інституту високих технологій та хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» разом з молодими науковцями й студентською науковою молоддю науково-дослідних установ Національної академії медичних наук України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національного університету біоресурсів і природокористування України за активної участі підприємців, громадських активістів, які опікуються інноваціями, експертів Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, фахівців Міністерства освіти і науки України, Асоціації досконалості та якості, представників Корпорації «Юрія-Фарм» та освітян з Хмельниччини, зокрема м. Городка, присвятили свій час розгляду таких питань:

1) Формування узгодженого БАЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОСИСТЕМИ УКРАЇНИ за напрямами «Медицина», «Фармація», «Біотехнологія».

2) Очікування кожної із сторін діалогу (молоді науковці; освітяни; наставники молодих науковців; влада; бізнес; команда Центру інновацій «Сходи в Майбутнє») від СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ в ІННОВАЦІЙНІЙ ЕКОСИСТЕМІ.

3) Можливий внесок кожної із сторін в інноваційну екосистему задля її ПРОДУКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ.

4) Розгляд і обговорення НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ ЦІСМА, якими вона вже опікується і які найбільш доцільно продовжити з точки зору партнерів.

Надихнули учасників зустрічі на плідну роботу вступні слова Генерального директора Корпорації «Юрія-Фарм» Дмитра Деркача.

Модератор Зоя Зінов‘єва створила повноцінну можливість для кожного реалізувати свій творчий потенціал у розв‘язанні питань, які обговорювалися.

ДІЄМО і ЗДОБУВАЄМО!!!

P.S.
Вашій увазі пропонується декілька світлин із заходу.
Більш детальну інформацію щодо напрацьованих у процесі мозкового штурму пропозицій та ідей буде надано на наступному тижні.

Scroll Up