Центр Інновацій “Сходи в Майбутнє” та ДІФКУ мають стати драйверами інноваційного розвитку України

28.05.2020
Posted in Новини
28.05.2020 ЦІСМА

Центр Інновацій “Сходи в Майбутнє” та ДІФКУ мають стати драйверами інноваційного розвитку України

Драйвери інноваційного розвитку

Центр Інновацій “Сходи в Майбутнє” та ДІФКУ мають стати драйверами інноваційного розвитку України

20 травня 2020 відбулась онлайн робоча зустріч ​між представниками Державна Інноваційна Фінансово-Кредитна Установа (ДІФКУ), UNIDO та transfer technology office «Up to Future», Ukraine.

У зустрічі взяли участь: Сергій Шкураков – в.о. Голови правління ДІФКУ, Інесса Заіченко – заступник начальника відділу інноваційних та інвестиційних проєктів, Дмитро Гавриш –  заступник Голови правління, Марія Прокоф’єва – начальник відділу комунікацій та стратегії розвитку. А також Ігор Кирильчук – національний координатор проекту UNIDO /ГЕФ.  Тransfer technology office «Up to Future» було представлено Андрієм Горбанем – Виконавчим директором, доктором медичних наук, професором, академіком НАН вищої освіти України, Василем Мельничуком – старшим економістом, Оленою Труш, яка займається PR-забезпеченням діяльності організації та Євгеном Басарабою – ескпертом з питань біомедичної інженерії.

Основною темою обговорення стали пріоритетні напрямки співпраці, зокрема  представлення вітчизняних інновації на світових ринках.

У ході зустрічі були напрацьовані  пропозиції стосовно нових можливостей ДІФКУ в організації презентацій інноваційних проектів на міжнародних виставках та конференціях. А саме: пошук та відбір виставкових заходів, що проводяться за високими стандартами якості та скликають основних гравців міжнародного ринку трансферу технологій, домовленості з організаторами щодо участі та всебічна підтримка інноваційних проектів.

За словами Сергія Шкуракова: «Важливість відкритого діалогу з інноваційними організаціями – шлях до конструктивного вирішення проблем наших українських новаторів».

Як зазначили присутні, ДІФКУ має стати вітчизняним драйвером інноваційного розвитку, який може популяризувати українські проекти на  міжнародних платформах та створювати ефективні канали комунікацій з міжнародними професійними спільнотами.

Учасники робочої зустрічі обговорили також можливість створення української «Кремнієвої долини», на базі котрої можна було б проводити заходи міжнародного рівня та популяризувати вітчизняні винаходи та розробки, що, безперечно, матиме позитивний для Держави вплив.

Сподіваємось, що кооперація із представниками неурядових організацій з інноваційного середовища створить необхідні передумови для найкращих результатів!

Довідково:

*UNIDO (Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку) – спеціалізоване агентство ООН, яке сприяє міжнародному співробітництву держав у сфері промислового розвитку.

* Тransfer technology office «Up to Future», Ukraine (ЦІСМА) – громадська спілка, створена за підтримки бізнес-ангела, Президента Корпорації “Юрія-Фарм”, доктора медичних наук Миколи Гуменюка з метою пошуку й акселерації інноваційних ідей і проектів в галузі біотехнологій, фармації та медицини, а також просвітницької роботи з талановитою молоддю, яка цікавиться природничими науками.

Scroll Up