Центр інновацій “Сходи в Майбутнє” – партнер Всеукраїнського фестивалю інновацій

21.05.2019
Posted in Події
21.05.2019 ЦІСМА

Центр інновацій “Сходи в Майбутнє” – партнер Всеукраїнського фестивалю інновацій

Напередодні Дня науки в Україні, 16-го травня, команда ГС «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» взяла участь у 4-му Всеукраїнському фестивалі інновацій в якості партнера та спонсора заходу, організатором якого є Міністерство науки і освіти України.
Фестиваль започатковано з метою підтримки інноваційної діяльності, ефективного відтворення та розвитку науково-технічного потенціалу країни та залучення інвестицій, зокрема, від іноземних партнерів, для впровадження новітніх розробок українських вчених у практику.

Важливою частиною фестивалю був Конкурс інноваційних проектів та стартапів, членами журі якого також виступили представники «Центру інновацій «Сходи в Майбутнє».

Команди інноваторів від закладів освіти та наукових установ України представили свої проекти та розробки у біотехнологіях та ІТ, авіації, екології. Учасники Конкурсу отримали заохочувальні призи та відзнаки, а переможці – грошові та інші цінні винагороди.

Під час заходу також відбувся Круглий стіл на тему: «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України», в якому взяла участь наша представниця – юрист з міжнародного права та проектний менеджер Кучер Ольга Сергіївна з доповіддю на тему: “Офіс Трансферу Технологій як сучасна модель розвитку академічного підприємництва”. Під час Круглого столу свої доповіді надали представники державних інституцій, вчені й викладачі закладів вищої освіти з України та США.

У межах фестивалю відбувся IP- Marathon, що проводився під патронатом Національного офісу інтелектуальної власності та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Учасники представили 20 інноваційних розробок, проектні команди яких пройшли попередні тренінги з питань комерційного трансферу технологій, підготовки презентаційного матеріалу та публічних виступів.
Експерт «Центру інновацій «Сходи в Майбутнє» Горбань Андрій Євгенович був запрошений до участі у роботі журі. За результатами проведення IP марафону було визначено трьох переможців, які отримали від «Центру інновацій «Сходи в Майбутнє» грошові винагороди:
за перше місце – 10 000 грн;
за друге місце – 5 000 грн;
за третє місце – 3000 грн;
та 2 000 грн. отримала переможниця у номінації «За глядацькі симпатії».

Фестиваль завершився урочистим підписанням Меморандуму про співпрацю у царині інноваційної діяльності між Міністерством освіти і науки України, яке представляв заступник Міністра Максим Стріха, та ГС «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» в особі Голови спілки Ігора Найди.

 

Scroll Up