ТОП-5 книжок про вплив штучного інтелекту на наше життя

10.01.2021 ЦІСМА

ТОП-5 книжок про вплив штучного інтелекту на наше життя

ТОП-5 книжок про ШІ

5 книг про те, як розвиток штучний інтелект вплине на наше життя.

Більшість науковців та бізнесменів впевнені: штучний інтелект (ШІ) – це майбутній щабель розвитку для усього людства. Втім одні вважають, що роботи стануть помічниками та покращать життя на планеті, інші – що ШІ становить велику загрозу.

1⃣«Новий розум короля» Роджер Пенроуз

У книзі розглядаються можливості ШІ. Вона вміщує в себе огляд від квантової механіки і теорії відносності до космології та потенціалу мозку. Це видання допоможе зрозуміти інформатику, філософію науки й конструкцію людського мозку.
Книга написана в доступному форматі. Все розкладено по поличках і закріплюється прикладами.

2⃣ “Штучний інтелект. Сучасний підхід» Стюарт Рассел і Пітер Норвіг

⠀Книга розкриває суть понять міркування, навчання, дії і сприйняття. Автори досліджували різні уявлення функцій ШІ. Текст написаний простою мовою. Підійде новачкам, а також студентам університетів.

3⃣ “Верховний алгоритм” Педро Домінгос

⠀Вже сьогодні світом правлять алгоритми: шукають музику, купують їжу, підбирають персонал. Автор пише про те, що буде, коли з’явиться універсальний самонавчальний штучний інтелект: від винаходу домашніх помічників до можливості вилікувати рак.

4⃣«Про інтелект» Джефф Хокінс і Сандра Блейкслі

У книзі обговорюються механізми роботи людського інтелекту і їх відмінності від штучного. Автор думає що потрібно розглядати біологію мозку як обмежувач і путівник для розуміння розуму, а розум аналізувати як обчислювальну задачу.

5⃣«Життя 3.0. Доба штучного інтелекту» Макс Теґмарк

Автор, який є фізиком і космологом, налаштований відокремити міфи про штучний інтелект від реальності доступним способом. Йому вдається висвітлити деякі досить складні теми, не будучи при цьому занадто зверхнім та не нав’язуючи читачу, що думати. Чи можемо ми створити більш процвітаючий світ за допомогою автоматизації? Як ми можемо захистити системи ШІ від злому та недоброзичливого використання? Відповіді на ці питання від імені автора ви можете знайти на сторінках книжки.
Читайте, розвивайтеся та впроваджуйте нові технології
Scroll Up