ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО

20.11.2020
Posted in Новини
20.11.2020 ЦІСМА

ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО

8 технологій майбутнього, які змінять світ у найближчі 30 років

Диски для вічного зберігання терабайт даних

Дослідники створили 5D диск, який записує дані в 5 вимірах, що зберігаються мільярди років. Він може зберігати 360 терабайтів даних і витримати температуру до 1000 градусів.

Мікрочастинки, наповнені киснем

Вчені з дитячої лікарні Бостона розробили мікрочастинки, наповнені киснем, які можна вводити в кровотік, дозволяючи жити, навіть якщо ви не зможете дихати.

Транспортні тунелі під водою.

У Норвегії планують побудувати перші в світі підводні плаваючі мости на глибині 30 метрів під водою за допомогою великих труб.

Плазмове силове поле, що захищає автомобілі від нещасних випадків і зіткнень

Компанія Boeing запатентувала метод створення плазмового поля, швидко нагріваючи повітря, щоб швидко поглинати ударні хвилі.

Силове поле можна буде генерувати за допомогою лазерів або мікрохвильового випромінювання. Створена плазма являє собою повітря, нагріте до більш високої температури, ніж навколишнє повітря, з іншими щільністю і складом.

Біонічна лінза

Канадський лікар збирається проводити клінічні тестування “біонічних лінз”, які в 3 рази покращують стовідсотковий зір за допомогою 8-хвилинної безболісної операції.

Одяг-спрей

Іспанський дизайнер Маннл Торрес (Manel Torres) винайшов перший у світі спрей-одяг. Ви можете нанести спрей на будь-яку частину тіла, а потім зняти його, змити і знову носити.

Місто під куполом

У Дубаї йде будівництво торгового центру “Mall of the World”, накритого висувним куполом, який контролює клімат всередині, і постачає кондиціонування повітря.

Про ці розробки ми знаємо, але скільки секретних технологій поки заховано від усього світу, можемо тільки здогадуватися  

Маєте власні ідеї? Заповнюйте заявку на сайті startup.uptofuture.org.

Ми чекаємо саме на тебе!

Scroll Up