Увага! Розігруємо участь у закритому тренінгу!

12.03.2019
Posted in Новини
12.03.2019 ЦІСМА

Увага! Розігруємо участь у закритому тренінгу!

Команда ЦІСМА, крім навчально-просвітницьких подій з циклу “Від ідеї – до дії” , пошуку  інноваційних ідей і проектів у сфері охорони здоров’я та трансферу технологій, прагне створювати якісний та корисний для Вас контент на своїх сторінках у соціальних мережах та на сайті. Ваші думки, викладені в анкеті, визначать  напрями цікавого для вас контенту, який буде розміщений на ресурсах ЦІСМА.

Просимо Вас заповнити коротку форму опитування: https://goo.gl/FPnB49

Для 20 учасників опитування буде організовано безоплатний закритий тренінг 16 березня об 11:00 на тему:  “Мистецтво публічних виступів та самопрезентації”. Учасників буде обрано за допомогою сервісу random.org.

Завдання заходу:

  1. Сформувати навички користування інструментами ефективної публічної комунікації.
  2. Активувати й удосконалити вміння управляти власною мовленнєвою поведінкою та поведінкою аудиторії під час публічної взаємодії.

Тренер: Бронікова Світлана Анатоліївна – професор. доктор наук з державного управління, кандидат філологічних наук, засновник Школи самознавства Бронікової Світлани. Має досвід тренера понад 20 років. Світлана була тренером Швейцарської Програма EGAP для центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), програми ПРООН в Україні для лідерів реформ у Донецькій та Луганській областях, Німецько-українського виробничого комплексу LESYA, програми реформування фіскальної служби України, програми для співробітників Адміністрації Президента України та навчальної програми для співробітників Корпорації “Юрія-Фарм”.

Програма заходу:

10:30-11:00 – реєстрація учасників, вітальна кава.

11:05-13:30 – Емотивна підготовка: налаштування, ресурсний стан, робота зі стресогенами. Корекція власної мовленнєвої поведінки під час виступу («дзеркало»). Управління реакціями аудиторії.

13:30-13:55 – кава-пауза.

14:00-15:45 – Вихід із безвихідних ситуацій.

15:45-16:00 – вручення сертифікатів.

Адресу проведення отримають на емейл лише 20 переможців, яких буде обрано 14 березня о 19:00 за допомогою сервісу random.org!

Успіху!

Scroll Up