Робоча майстерня (воркшоп) з емоційного інтелекту у Дніпрі

25.03.2019
Posted in Новини
25.03.2019 ЦІСМА

Робоча майстерня (воркшоп) з емоційного інтелекту у Дніпрі

19 квітня у місті Дніпро на базі кафедри екології НТУ «Дніпровська політехніка» відбулася перша частина робочої майстерні з емоційного інтелекту.

Організатори заходу – @Центр Інновацій «Сходи в Майбутнє» та @Рада молодих вчених Дніпропетровської області.

До події долучилося більше п’ятидесяти дніпрян – студентів, молодих науковців біотех напрямку, лікарів, управлінців – представників різних освітніх і наукових установ міста.

Мета робочої майстерні – це практична реалізація завдань, які були озвучені під час зустрічі платформи студентів і молодих вчених біотех в листопаді 2018 року, а саме – познайомити фахівців у сфері біотех між собою, надати їм практичний інструментарій щодо презентації себе та своїх проектів.

Із цим чудово впоралася тренер – Катерина Куницька –  сертифікований практик з емоційного інтелекту, сертифікований тренер з коучингу, бізнес-тренер, коуч, експерт з розвитку керівників.

Учасники події ознайомилися з тим, що таке емоції, почуття та емоційний інтелект, а також:

? Розібралися з поняттями: управління  емоціями та емоційне управління іншими.

?  Усвідомили, як рівень емоційного інтелекту впливає на ефективність  управління.

? навчилися змінювати емоційні стани та підтримувати себе в ресурсному стані через розуміння своїх емоцій та своїх реакцій.

З квітня по червень відбудеться вже друга частина робочої майстерні у Києві, Вінниці, Дніпрі та Харкові. Тож уважно слідкуйте за анонсами на наших сторінках!

Scroll Up