Робоча майстерня «Основи емоційного інтелекту» у Харкові

25.02.2019
Posted in Новини
25.02.2019 ЦІСМА

Робоча майстерня «Основи емоційного інтелекту» у Харкові

20 лютого в Харкові на базі Медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА) у розвиток Платформи молодих вчених у сфері біотех провів робочу майстерню «Основи емоційного інтелекту Ч1». Автор і ведуча тренінгу – Катерина Куницька.
На заході було більше п’ятидесяти учасників – студентів, молодих вчених з медичного і біологічного факультетів ХНУ, біотехнологи з НТУ «Харківський політехнічний інститут» та фармацевти з Національного фармацевтичного університету, лікарі та студенти і професіонали з інших галузей п’ять годин поспіль дізнавалися, що ж таке «емоційний інтелект» і навчалися застосовувати його.
За словами менеджера проектів ЦІСМА Андрія Мірошниченка: «Робочі майстерні та тренінги були започатковані на запит самих молодих вчених і мають охопити розвиток як “м’яких” навичок: комунікації, мотивації, емоційного інтелекту, так і “твердих” навичок щодо проведення наукових досліджень, міжнародних проектів і т.д.».
Заступник декана з наукової роботи Медичного факультету ХНУ Марія Матвєєнко зазначила, що ХНУ як навчальний і науковий заклад універсального характеру відкритий до започаткування і розвитку платформ і кластерів, що поєднають зусилля молодих вчених у сфері біотех і фармації.
Чекайте на наступну частину робочої майстерні у Харкові, стежте за анонсами подій у інших містах та долучайтеся до розвитку платформи, зв’язавшись із нами через нашу сторінку у соціальній мережі:
https://www.facebook.com/youngbiotech

Scroll Up