Приклад успішнього менторства

10.06.2019
Posted in Новини
10.06.2019 ЦІСМА

Приклад успішнього менторства

8 червня відбувся ФОРУМ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА: ВЕТЕРАНСЬКИЙ БІЗНЕС, організатором проведення якого виступила Українська Соціальна Академія.  Форум відбувся в рамках програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей, що реалізується Українською Соціальною Академією за фінансової підтримки Фонду Захисників України (Канада), CNEWA Canada та Карітас-Спес Україна.

Місією Форуму є сприяння в розвитку спільноти ветеранського соціального підприємництва в Україні.

В межах Форуму  відбулася презентація фінальних проектів Програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей. Після чого журі визначило 4 переможців, які отримають гранти у розмірі 52 000 грн. Серед переможців і подружжя Тригуб  із м.Суми, де голова родини брав участь у бойових діях як військовий лікар. Зараз вони мають намір здійснити проект створення центру реабілітації для осіб, які перенесли інсульт.

Нам приємно, що ментором цього проекту-переможця виступив Голова нашої Спілки Ігор Володимирович Найда, який допоміг авторам проекту доопрацювати його бізнес-план, а також надав інші корисні поради щодо вдосконалення проекту.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у реалізації їхнього проекту!

http://futureshody.com.ua/1144-2/

Scroll Up