Представники Громадської Спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» взяли участь у роботі XVII Конгресу Світової федерації українських лікарських товариств

02.10.2018
Posted in Новини
02.10.2018 ЦІСМА

Представники Громадської Спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» взяли участь у роботі XVII Конгресу Світової федерації українських лікарських товариств

20-23 вересня 2018 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського (ТДМУ) відбувся XVII Конгрес Світової федерації українських лікарських товариств (СФУЛТ). Учасниками цього представницького заходу стало 772 лікарі-українці Німеччини, Франції, США, Аргентини, Польщі, Австрії, Бразилії та медики з усіх регіонів України. Конгрес відбувся за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної й міської рад.

Офіційне відкриття конгресу 20 вересня 2018 року в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т. Шевченка було насиченим виступами та урочистостями. Під час відкриття Конгресу був виконаний Національний гімн України хором Тернопільського медичного університету.

Президент СФУЛТ, професор Андрій Базилевич вручив подяки від СФУЛТ тим, хто найактивніше долучився до організації Конгресу. Їх отримали:

Михайло Андрейчин (професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб ТДМУ);
Ігор Галайчук (професор, завідувач кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТДМУ);
Роксоляна Горбова (Голова СФУЛТ у США);
Вольдемар Мороз (Голова Українського лікарського товариства у Німеччині);
Ігор Найда (Голова Громадської Спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА);
Ігор Паньків (доцент кафедри нормальної фізіології Навчально-науковий інститут медико-біологічних проблем ТДМУ).

Після урочистого відкриття робота Конгресу продовжилася у формі пленарного засідання.

Ранок 21 вересня 2018 року розпочався з пробігу «Здоровий лікар – здорова нація», головна мета якого – створення позитивного іміджу сучасного лікаря, який особистим прикладом заохочує громадян до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я. Участь у ньому взяли як закордонні гості, так й представники державних установ та Тернопільського медичного університету.

Згодом усі учасники Конгресу розглядали актуальні питання медичної галузі під час наукових симпозіумів, представляли свої доробки у стендових доповідях, брали активну участь у дискусіях.

Представники ЦІСМА (Ігор Найда к.м.н., Андрій Горбань к.м.н., Ольга Кучер к.ю.н.) представили доповідь на тему: «Значущість синергії соціально-комунікативних та професійних навичок для інноватора у сфері охорони здоров’я» на секції «Управління та організація охорони здоров’я, медична освіта (історія медицини, медична термінологія, демографія, синологія, гігієна)».

З завершенням роботи цього потужного заходу усіх привітав віце-президент СФУЛТ, президент ВУЛТ Олег Мусій. Він наголосив на важливості Конгресу для української медицини, для об’єднання лікарів і впровадження в життя прогресивних ідей.

Посилання на захід:
http://sfult.org/
http://www.vult.org.ua/?page_id=1373
http://ult.lviv.ua/?p=2362
https://www.tdmu.edu.ua/2018/08/07/mizhnarodnyj-organizatsijnyj-komitet-xvii-kongresu-sfult/

Презентація – компетенції

Scroll Up