Освітній проект «Школа природничого напрямку» у Городку

14.01.2020
Posted in Новини
14.01.2020 ЦІСМА

Освітній проект «Школа природничого напрямку» у Городку

Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА), засновником якої є Корпорація «Юрія-Фарм», разом із відділами освіти Городоцької міської та районної рад (Хмельницька обл.) розпочали цікавий освітній проект «Школа природничого напрямку» (за напрямами “Біотехнології”, “Медицина”, “Фармація”).

Мета проекту – створити унікальне інноваційне середовище для навчання та розвитку молоді, де можна буде вдосконалити творчі здібності, відкрити світ сучасних технологій та інновацій у галузі медицини, фармації та біотехнологій.

9 – 10 січня 2020 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшла 2-х денна навчальна проектна сесія “Вчитель-інноватор” для вчителів природничих предметів, які будуть брати участь у проекті «Школа природничого напрямку».

Під час сесії педагоги ознайомилися з особливостями сучасної позашкільної природничої освіти, вчилися створювати освітній продукт – програму, моделювали портрет сучасного вчителя-інноватора, практикувалися у проведенні протокольних робіт з хімії і біології, ознайомилися з хімічним лабораторним обладнанням та реактивами.

Цікавою була практична робота, а також можливість попрацювати з міжнародними інформаційними ресурсами.

Наступний крок для розвитку проекту «Школа природничого напрямку» – програма навчання на ІІ семестр, який у школі розпочнеться у лютому місяці.

Щиро дякуємо організаторам та усім учасникам заходу!

Scroll Up