Ольга Кучер виступила спікером під час панельної дискусії на Міжнародному бізнес-форумі КНЕУ

15.06.2018
Posted in Новини
15.06.2018 ЦІСМА

Ольга Кучер виступила спікером під час панельної дискусії на Міжнародному бізнес-форумі КНЕУ

Ольга Кучер виступила спікером під час панельної дискусії на тему
«Навчання підприємництву в університеті – міф чи реальність?» на Міжнародному бізнес-форумі КНЕУ 15 червня.

ОЛЬГА КУЧЕР – LL.M., к.ю.н., науковець, менеджер у сфері європейського та міжнародного права, координатор проектів у Громадській Спілці «Центр Інновацій «Сходи в Майбутнє»

Cьогодення на мій погляд генерує нову етику глобального світу, нові індустрії економіки майбутнього, мобільність, новий рівень культурного різноманіття: мультинаціональність, мультикультурність, мультирелігійність, а також нові щаблі культурного спілкування – це сучасні комунікативні технології та повсякчасний зв’язок online-реальністю за допомогою цифрових технологій. Я хочу привнести розуміння важливості мислити глобально і стратегічно, включати критичне і раціональне мислення, бути амбіційними.

В моєму розумінні, інноватор, як науковець та підприємець, це центральна фігура всіх змін в суспільстві. Він не дає людям спокою, є джерелом інноваційних конфліктів і готовий на все заради втілення ідеї в життя. Інноватор – як деякий суб’єкт діяльності (людина, організація), навколо якого відбувається дозрівання і оформлення ідеї та її реалізація, тобто практичне втілення в життя.

Світовий досвід свідчить, що ефективність національної економіки визначається ступенем розвитку інноваційних процесів, для яких рівною мірою важливими компонентами є як одержання нових знань, так і передача їх у виробничі сектори і соціальну сферу.

Сьогодні динамічно зростає кількість старт-апів, які бажають впроваджувати нові та інноваційні проекти. Як же має змінюватись сфера освіти та науки в умовах цифровізації, комп’ютерізації та роботизації? Яким має бути портрет сучасного інноватора-підприємця? В чому синергія освіти, науки та бізнесу у підготовці фахівців інноваційної сфери та які сучасні освітні якості та філософію має мати студент-науковець та підприємець?

Всі ці питання координує «Центр Інновацій «Сходи в Майбутнє» та спрямовує свою діяльність на пошук, залучення, підтримку та розробку інновацій. Особливістю є допомога у встановленні та розвітку саме українських інноваційних проектів!  Окрім того, надавати підтримку та створювати умови для старт-апів у сфері охорони здоров’я.

 

Scroll Up