Міжнародний проект-конкурс “Тарас Шевченко єднає народи”

16.04.2019
Posted in Новини
16.04.2019 vede_dev

Міжнародний проект-конкурс “Тарас Шевченко єднає народи”

Раді повідомити, що Команда Центру інновацій “Сходи в Майбутнє” з нагоди своєї річниці (дата отримання Свідоцтва про реєстрацію 16 квітня 2018 р.) відкриває нову сторінку своєї діяльності — благодійну підтримку інших соціальних проектів.

Першим з них стає Міжнародний проект-конкурс “Тарас Шевченко єднає народи” (далі — Проект), який започаткований за ініціативи Міжнародної ліги “Матері і сестри України — молоді Україні” у 2016 році з метою посилення позицій України у світовому інформаційному просторі. За три роки проведення Проект, як вияв культурної дипломатії, має значний суспільний резонанс і вже схвально сприйнятий світовою спільнотою – об’єднавши понад 700 учасників з 49 країн світу.

Детальніше про проект на сайті: https://www.shevchenkoup-new.com/
Усім, хто долучиться до волонтерської підтримки Конкурсу, буде надіслано звіт про використання коштів.

Пропонуємо кожному з ВАС, хто вважає, що ЦІСМА є надійним партнером і допомагає слухачам стати кращими, сприяє поглибленню знань та умінь, набуттю важливих життєвих та професійних навичок, долучитися до підтримки цього схвального Проекту.

Кошти для підтримки Конкурсу просимо надсилати на рахунок: 5168 7456 0215 0846 (Донець Зоя Федорівна) у призначенні платежу вказати “партнер ЦІСМА”, а також проінформувати про здійснений платіж, надіславши повідомлення на наш e-mail: info@uptofuture.org із зазначенням свого ПІБ і суми.
З усіх питань звертатися до https://www.facebook.com/tatyana.yarovitsyna

Scroll Up