Майбутнє на теренах України

19.05.2020 ЦІСМА

Майбутнє на теренах України

Майбутнє на теренах України

У мальовничому місці, на Волинсько-Подільських землях, живе та квітне місто Городок.

Заради розвитку креативного потенціалу молоді, за підтримки мецената, доктора медичних наук Гуменюка Миколи Івановича та Корпорації Юрія-Фарм, тут збудований краєзнавчий музей з низкою цінних експонатів, сучасними дизайнерськими рішеннями та візуальними ефектами у кращих світових стандартах, що має всі шанси стати культурною родзинкою Хмельниччини. А захоплюючі історії музейного гіда Наталії Гоцуляк справляють незабутнє враження на відвідувачів.

Музей у м. Городок

На базі музею Громадською спілкою «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» розпочато Проект під назвою «Школа природничого напрямку «Городок», метою якого є розвиток  талановитої молоді Хмельниччини.

14 травня 2020 року тут відбулася робоча зустріч вчителів та координатора Проекту  Катерини Бігняк із Виконавчим директором Спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє», доктором медичних наук Андрієм Євгеновичем Горбанем та бізнес-консультантом Оленою Труш.

Зустріч почалася з оглядової екскурсії, під час якої гості Городка познайомилися із архітектурою міста, відвідали найбільш значущі пам’ятки та об’єкти інфраструктури. Катерина Бігняк, яка приймала гостей, розповіла про історію міста Городок та поділилася цікавими історіями про його видатних мешканців.

Спілка особливу увагу приділяє педагогічним кадрам, адже саме від них залежить якість  освіти та формування світогляду у молоді.  Вчителі поділилися думками щодо результатів співпраці, продемонстрували роботи учнів та висловили пропозиції щодо подальшого вдосконалення освітнього процесу.

Зустріч Школи Городок

Спрямування зусиль Громадської спілки «Центр інновацій «Сходи у Майбутнє» на публічний інформаційний супровід Проекту

За результатами  зустрічі були напрацьовані пропозиції в розвиток проекту «Школа природничого напрямку «Городок», а саме:

  • Залучення до участі в Проекті зовнішніх менторів та наставників з природничих SOFT тa HARD SKILLS.
  • Підтримка активності вчителів та координатора Проекту для напрацювання нових професійних компетенцій.
  • Спрямування зусиль Громадської спілки «Центр інновацій «Сходи у Майбутнє» на публічне інформаційне висвітлення Проекту.

Підготовлено прес-службою ЦІСМА

Scroll Up