Підготовка  наймолодших інноваторів

25.02.2020
Posted in Новини
25.02.2020 ЦІСМА

Підготовка  наймолодших інноваторів

Підготовча робота команди Громадської спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє», за підтримки Корпорації «Юрія-Фарм», та старання педагогів–інноваторів міста Городка Хмельницької області, набули реального змісту.

18 лютого відбулося перше заняття у новоствореному проєкті – Школі природничого напрямку (біотехнології, медицина, фармація).

Мета Школи – створити унікальне інноваційне середовище для навчання та розвитку молоді, де можна вдосконалити творчі здібності, відкрити світ сучасних технологій та інновацій у сфері біотехнологій, медицини та фармації, краще пізнати себе, щоб стати людиною з активною позицією та підготовленою до суспільно-корисного життя.

Заняття провели для учнів 8-11 класів досвідчені педагоги-інноватори, які пройшли попередню підготовку за темою «Формування ключових компетентностей в контексті проєкту «Школа природничого напряму» на  базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учні мали змогу ознайомитись та  глибше дізнатися про сутність діяльності Школи природничого напряму, сучасний стан розвитку біотехнології, медицини та фармації, поділитись своїми  побажаннями, а також узгодити графік роботи проєкту.

Затишна атмосфера сприяла дружньому творчому спілкуванню.

Проєкт реалізується за підтримки Корпорації «Юрія-Фарм» та Громадської спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє».

Scroll Up