Корпорація “ЮРІЯ-ФАРМ” увійшла в трійку лідерів в галузі Фарма та у двадцятку компаній у загальному рахунку за Індексом інновацій!

30.04.2020
Posted in Новини
30.04.2020 ЦІСМА

Корпорація “ЮРІЯ-ФАРМ” увійшла в трійку лідерів в галузі Фарма та у двадцятку компаній у загальному рахунку за Індексом інновацій!

Вітання нашій Корпорації “ЮРІЯ-ФАРМ”, яка увійшла в трійку лідерів в галузі Фарма та у двадцятку компаній у загальному рахунку за Індексом інновацій!

Портал Mind.ua оголосив результати Індексу інновацій (Innovation Index) – дослідження рівня інноваційності 50 найбільших українських компаній у 10 різних галузях, їхньої здатності змінюватися та відповідати викликам часу. Завдання дослідження – проаналізувати, наскільки великі компанії готові до змін, їхні досягнення і недоліки та спрогнозувати їхню ефективність у майбутньому.

???????????? Загальний індекс інновацій «ЮРІЯ-ФАРМ» склав 62 ???????????? (Артеріум – 67, Дарниця – 62)

Індекс враховує 5 характеристик:

 Інноваційність продукту – 62%

 Інноваційність бізнес-процесів – 72%

 Інноваційність бізнес-моделі – 48%

 Інновації в роботі з клієнтами – 53%

 Готовність до змін – 78%

Досягнення цього результату – це доказ того, що наша Корпорація на вірному шляху: завдяки новим підходам і технологіям ми разом змінюємо компанію і ми готові до викликів.

Дякуємо кожному співробітнику за ваш внесок у розвиток Корпорації і готовність до змін!

Детальні результати досліждення опубліковані на сайті Mind.ua.

Індекс відображає думку редакції та запрошених експертів щодо рівня інноваційності компаній на основі інтерв’ю, анкетування та відкритої інформації щодо впровадження інновацій в окремих компаніях

Scroll Up