Інтерв’ю з учасником Конкурсу інноваційних розробок молодих вчених Тетяною Бутовою

26.04.2019
Posted in Новини
26.04.2019 ЦІСМА

Інтерв’ю з учасником Конкурсу інноваційних розробок молодих вчених Тетяною Бутовою

А ми продовжуємо знайомити Вас з учасниками Конкурсу інноваційних розробок молодих вчених!

Тетяна Бутова – асистент, кандидат медичних наук Харківського національного медичного університету.

  1. Звідки  Ви дізнались про конкурс інноваційних розробок для молодих вчених у сфері охорони здоров’я та фармацевтики, організатором якого виступила Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє»?

Про конкурс інноваційних розробок для молодих вчених у сфері охорони здоров’я та фармацевтики дізналась на  воркшопі від Катерини Куницької «Емоційний інтелект», який проходив у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. На даному заході була доповідь про діяльність «Центру інновацій «Сходи в Майбутнє».

  1. Як довго Ви займаєтесь своїм профільним напрямком?

Даним профільним напрямком я займаюся вже 10 років.

  1. Чи бачите Ви перспективи цього напрямку?

Моя інноваційна розробка допоможе насамперед хворому на туберкульоз і/або пневмонію шляхом поліпшення та оптимізації лікування, зменшення проценту ускладнень, забезпечення раннього одужання, покращення соціальної функціональності, якості життя, зменшення строків непрацездатності, скорочення строків лікування порівняно з іншими схемами терапії. Крім того, дане інноваційне  дослідження може дати поштовх до нових відкриттів у даній галузі науки не тільки для нашої країни, але й для світу загалом.

  1. Чи маєте ви можливість реалізуватися як вчений в Україні?

Працюю на кафедрі внутрішньої медицини одного з найбільших університетів нашої країни (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна), де відкрито дуже багато можливостей для молодих і талановитих вчених. Я вже є кандидатом медичних наук і хочу продовжити мою наукову діяльність у сфері фтизіопульмонології, як однієї з найбільш актуальної дисципліни в Україні та світі. Крім того, хочу продовжити реалізувати себе як вчений не тільки в Україні, але й у інших країнах світу.

  1. Чи потрібно проводити такі конкурси в нашій країні?

Проведення подібних конкурсів дає великий поштовх для молодих вчених, щодо реалізації їх інноваційних проектів в українській медицині, котрі так потрібні для розвитку нашої науки.

Scroll Up