Інноваційні стартапи та сервіси в медицині

13.04.2021 ЦІСМА

Інноваційні стартапи та сервіси в медицині

Інноваційні стартапи та сервіси в медицині в ковідну епоху

Пандемія COVID-19 активізувала зростання цифрових сервісів і стартапів, пов’язаних зі здоров’ям і медициною.
Дистанційні консультації та MedTech-рішення стали більш затребувані як лікарями, які опинилися на передовій, так і пацієнтами, позбавленими можливості очного спілкування з доктором в умовах карантину.
Мобільна медицина – новий сучасний напрям з надання медичних послуг. Вона дозволяє отримати консультацію лікарів з використанням комп’ютерних пристроїв і смартфонів. Сьогодні для вимірювання основних показників, що характеризують здоров’я людини, існує більше трьохсот видів сенсорів і моніторів. Вони передають дані на мобільний телефон, з якого можна відправити отримані результати свого лікаря. Датчики, для зняття показань, можна застосовувати в домашніх умовах.

Як може розвиватися мобільна медицина?

Перспективні напрямки мобільного медицини можуть досягати десятка позицій – починаючи від спостереження пацієнтів і закінчуючи програмним забезпеченням для медичного обладнання.
▪️ Спостереження за пацієнта
Мова йде не просто про збір якоїсь інформації, а про систему, яка передбачає різні датчики на тілі людини, які за допомогою Bluetooth або інших технологій передають інформацію на мобільні пристрої, та потім ці дані потрапляють до лікаря.
▪️ Контроль
За допомогою віддалених технологій можна контролювати ряд аспектів: прийом ліків, контроль лабораторних аналізів, нагадування про профілактичні візити і т.д.
▪️ Доступ до медичної документації та акумуляція знань
Це поки зовсім відстала область. Лікарі, які готові легко віддавати медичну документацію зовні, зустрічаються вкрай рідко, також у всіх різний рівень володіння комп’ютером, що іноді також гальмує процес.
▪️ KPI
Оцінка задоволеності пацієнтів – найголовніший KPI, який використовують всередині компаній для оптимізації роботи, мотивації лікарів і всього персоналу. Автоматизація цього процесу досить складна і досі не вирішене завдання.
▪️ Системи інтеграції
Зараз кожна медична компанія змушена самотужки шукати фахівця, який буде інтегрувати, налаштовувати і підтримувати всі внутрішні і зовнішні IT-системи компанії. Необхідний такий підхід, який об’єднає всі системи окремої клініки, включаючи унікальні програми.
Таким чином, мобільна медицина зараз тільки розвивається, несучи з собою великий потенціал в ефективності лікування пацієнтів. В майбутньому, у міру свого становлення, вона буде особливо популярною серед населення, яка цінує своє здоров’я і час.

Маєш бажання розвивати проект або отримати фінансування? Тоді мерщій до нас! Заповнюй анкету на сайті startup.uptofuture.org

Scroll Up