Інтерв’ю Голови Спілки “Центр інновацій “Сходи в майбутнє” Ігоря Найди

08.05.2018
Posted in News
08.05.2018 ЦІСМА

Інтерв’ю Голови Спілки “Центр інновацій “Сходи в майбутнє” Ігоря Найди

 1. У чому полягає сутність  діяльності Центру інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА)?
  Ми створені для сприяння впровадженню інновацій у сфері охорони здоров’я та фармацевтики з послідовним виконанням декількох задач:
  Пошук і підтримка інновацій  з точки зору значущості для життя людини, її здоров’я  та розвитку суспільства.
  Сприяння реалізації новаторських досліджень в галузі охорони здоров’я і фармацевтики.  
  Пропонування своїх знань з оформлення старт-апів, їх комерціалізації та надання додаткових ресурсів, які допоможуть розвинути і оцінити інноваційні проекти.

  Уся наша діяльність насамперед пов’язана з молодим поколінням українських науковців.

 2. ЦІСМА – це новий виклик у Вашому житті?
  Так. У свій час (8 років тому) разом з однодумцями ми розпочали неформальну співпрацю з молоддю, започаткувавши проект «Школа лідерства, менеджменту, самоврядування: Європейський вимір». Надалі наші зусилля увінчалися створенням проекту «Сходи в Майбутнє», який набув рис інноваційної освітньої платформи і який підтримала Корпорація «Юрія-Фарм». Нами проведено не одну сотню заходів для студентства, молоді, медиків України. І от тепер бізнес-ангелом офісу трансферу технологій, яким є ЦІСМА, став Голова Корпорації «Юрія-Фарм» Микола Гуменюк. Як бачите, чимраз ми виходимо на новий виток розвитку.   

 3. Який розвиток Ви бачите для ЦІСМА на найближчий рік?
  Є декілька найбільш важливих  складових роботи на найближчий період. Серед них виділю такі:
  формування  ефективної команди, здатної досягати поставлених цілей і вирішувати питання будь-якої складності, та її розвиток;
  участь у Фестивалі інновацій, який проводитиме МОН України як офіційних партнерів;
  відбір інноваційних ідей українських науковців для представлення  на міжнародному форумі «BioFIT» (Франція), який є місцем зустрічі в Європі для трансферу технологій та пошуку інновацій на ранній стадії, що продукують  державнs науково-дослідних інститути, академічні та бізнес-компанії з біотехнологій.

 4. Яка ваша функція в ЦІСМі та що Ви хочете привнести (який свій досвід, знання, навички тощо)?
  Мене обрано Головою Спілки.  Впевнений, що мій досвід практичного лікаря, науковця, громадського активіста, HR-фахівця на посаді ТОП-менеджера у Корпорації «Юрія-Фарм» буде в нагоді, адже повсюдно пропагую  цивілізовані принципи та цінності, дотримуюся європейських підходів у роботі над проектами: від пошуку молодих людей-провідників змін та розвитку талантів до ефективного управління змінами, що й дозволяє впроваджувати нововведення у сфері охорони здоров’я, зокрема фармацевтики.

 

#uptofuture

Більше інформації за посиланням

Scroll Up