ІННОВАЦІЙНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ

14.03.2020
Posted in Новини
14.03.2020 ЦІСМА

ІННОВАЦІЙНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ

11 березня 2020 року на теренах Корпорації «Юрія-Фарм» відбулося підведення підсумків незвичайного конкурсу. Команди студентів-старшокурсників Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) презентували свої бізнес-проекти медичного спрямування. Роботу команд оцінювало експертне журі в складі визнаних фахівців з управління, побудови бізнесу, менеджменту та маркетингу.

Спільний з економічним університетом конкурсний проект було започатковано за ініціативи Громадської спілки «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА) та Корпорації «Юрія-Фарм». Ідейним натхненником проекту виступив Ігор Володимирович Найда, Голова ЦІСМА, радник Генерального директора ТОВ «Юрія-Фарм».

Запекла боротьба точилася не тільки за звання переможця: на кону були реальні грошові призи. Винагорода за перше місце становила 10 тис. грн, за друге ― 7 тис. грн, а за третє ― 5 тис. грн. Командам-учасницям, які не потрапили до трійки призерів, було вручено заохочувальні призи-подарунки у вигляді цінної літератури з ведення бізнесу.

У напруженому змаганні перше місце виборола команда, яка представляла власну програму з бізнес-позиціонування лікувального крему Вертебронол з арсеналу нетрадиційної медицини (виробник ― ТОВ «САКС»). Капітан команди Олена Місюра та її колеги по команді Дарина Василишина, Анна Грач, Андрій Шапаренко навчаються на 4-му курсі факультету економіки та управління КНЕУ за спеціальністю «менеджмент бізнес-організацій».

«Для нашого університету це справжнє свято, тому що ми мали можливість реалізувати свої навчальні проекти і представити їх перед експертним журі. Студенти нашого економічного університету вперше презентували медичні проекти, застосувавши свої знання, навички з економіки, складання бізнес-планів, управління проектами тощо, пройшли чудовий тренінг з фахівцями-експертами, навчилися обґрунтовувати свої рішення», ― зауважила у своєму виступі після підведення підсумків конкурсу проректор з наукової роботи КНЕУ, професор, доктор економічних наук Лариса Леонтіївна Антонюк, подякувавши Корпорації «Юрія-Фарм», ЦІСМА та особисто І. В. Найді за багаторічну співпрацю, що допомагає КНЕУ посилити практичну складову у навчанні. «На сьогодні у вищій освіті популярна тенденція ― навчання студентів у проектах. Це світовий тренд, який реалізується у найкращих університетах», ― підкреслила науковиця.

Цінувати себе і саме крізь призму цього приносити користь суспільству закликав перспективну молодь І. В. Найда. Недаремно кращі випускники КНЕУ успішно працюють у різних відділах Корпорації «Юрія-Фарм».

«Раніше ми ніколи не співпрацювали з реальними компаніями. Найцікавішим був саме процес розроблення реальних ідей, пошуку партнерів та каналів збуту продукції. Ми дійсно хотіли допомогти ТОВ «САКС» по-новому подивитися на їхні вироби, а також показати, як можна реалізувати наші ідеї на практиці», ― розповіла про найцінніше у конкурсному досвіді очільниця команди-переможниці.

Студенти висловили щиру подяку представникам Корпорації «Юрія-Фарм» та ЦІСМА, рідному університетові й окремо викладачці Ларисі Олександрівні Лігоненко за те, що вони дають можливість студентам розвиватися, генерувати нові ідеї, а головне ― отримувати практичний досвід у створенні власних проектів. «Ми вдячні за підтримку, корисні поради та віру в нас!» ― наголосила Олена Місюра.

«Нам цікаві інноваційні та сучасні проекти», ― повторювали студенти. Це прагнення відбиває одну з головних програмних засад ЦІСМА ― допомогти молоді реалізувати власні інноваційні пропозиції.

Scroll Up