Анонс робочої майстерні Катерини Куницької

12.03.2019
Posted in Новини
12.03.2019 ЦІСМА

Анонс робочої майстерні Катерини Куницької

А ми продовжуємо наш цикл робочих майстерень (workshops) від Катерини Куницької. Зустрічі відбуваються у рамках навчально-просвітницького циклу «Від ідеї – до дії», створеного Громадською спілкою “Центр інновацій “Сходи в Майбутнє” з метою партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в сферу охорони здоров’я!

У рамках циклу «Від ідеї – до дії» 19 березня у Дніпрі відбудеться робоча майстерня (workshop) на тему: “Основи емоційного інтелекту”. В програмі воркшопу:

?  Ми ознайомимось з тим що таке емоції, почуття та емоційний інтелект.

? Розберемося з поняттями: управління  емоціями та емоційне управління іншими.

?  Усвідомимо як рівень емоційного інтелекту впливає на ефективність  управління.

?  Розглянемо базові емоції та їх роль в нашому житті. Опрацюємо  одну з базових емоцій на життєвих ситуаціях.

?  Навчимося справлятися зі стресом, щоб перебувати в рівноважному  емоційному стані.

?  Будемо вчитись змінювати емоційні стани та підтримувати себе в ресурсному стані через розуміння своїх емоцій та своїх реакцій.

Тренер: Катерина Куницька – сертифікований практик з емоційного інтелекту,  сертифікований тренер з коучингу, бізнес-тренер, коуч, експерт з розвитку керівників. Катерина має 12-річний досвід управлінської діяльності в ролі найманого працівника, директора та співвласника бізнесів в сфері обслуговування, 7 років практичної діяльності з власниками і ТОП-менеджерами компаній з впровадження особистісних змін і підвищення власної ефективності.

Коли? – 19 березня  (10:00-16:00, реєстрація учасників о 9:30)

Де? – м. Дніпро, НТУ “Дніпровська політехніка”, проспект Дмитра Яворницького, 19, корпус 10, аудиторія 711 (Кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища).

Для кого? – молоді вчені, студенти біотехнологи, лікарі та фармацевти, менеджери, які зацікавлені в біотехнологіях.

Кількість місць обмежена!

Вхід безкоштовний за попередньої ОБОВ’ЯЗКОВОЇ реєстрації: https://goo.gl/ZW5RdK

Підтвердження участі Ви отримаєте на електронну пошту.

Організатори: Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» і  кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ “Дніпровська політехніка”.

#uptofuture

Scroll Up